Hacıaliogluçiğköfte
DIŞ TİCARET YATIRIM DANIŞMANLIĞI
17020 ISO Taksim Danışmanlık
crmkurumsal.com
NVA Kalite Belgelendirme
Sectors
bu alana reklam vermek için tıklayınız
PERYODİK BAKIM TAKSİM DANIŞMANLIK
Current Trade
Önceki Sonraki
İSTANBUL JEWELRY SHOW
46. Istanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı 22-25 Mart Tarihleri Araında CNR Exp
22-25 MART 2018
5. CNR Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı CNR EXPO Yeşilköy
5. CNR Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı CNR EXPO Yeşilköy´ de 10 Mart´ ta kapılarını zi
10-18 MART 2018
ULUSLARARASI İSTANBUL MUTFAK GÜNLERİ 2018
16. sı Düzenlenecek Olan Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri aşçılarımız ve dünya aşçılarını İstanb
22 ŞUBAT-25 ŞUBAT 2018
İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI
İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde d
21 Şubat-25 Şubat
ISK-SODEX İSTANBUL 2018
ISK-SODEX Istanbul 2018 fuarı 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlen
7 ŞUBAT-10 ŞUBAT 2018
Toz Maskeleri
İş Güvenlik Market
İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ İÇİN TIKLAMAN YETERLİ
Site Stats
  • Online Visits :
  • Today Visit :
  • Total Visit :
  • Total Company : 301237
  • Total Product : 1470
  • Total Service : 1007
  • Total Ad : 1231
İSG AVRASYA 4 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FUARI

İFO Fuarcılık tarafından “İş Emniyeti”, “İş Sağlığı”, “İş Güvenliği” ile “Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” ana başlıkları altında her yıl düzenlenen İSG Avrasya’nın dördüncüsü, 15-17 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleşecek. Yüksek riskli iş kollarından, riski en az olan çalışma alanlarına kadar tüm sektörleri doğrudan ilgilendiren en yeni ürün, hizmet, teknoloji ve uygulamayı bir arada sunan fuar, geleneksel hale gelen konferans programı ile de sektör gündemlerine ev sahipliği yapacak. İSG Avrasya 2018, geride kalan üç yılda olduğu gibi yine Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek.

 

Özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek sorumluluğa sahip sanayi kuruluşları ile Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaç duyduğu tüm çözümlerin bir arada sergilendiği İSG Avrasya’nın 2018 buluşması 15-17 Şubat tarihlerinde olacak. Fuar, katılımcılarına; Avrasya bölgesinin yeni pazarlarına açılma, sektördeki bilinirliğini artırma, yeniliklerini hem yerel ziyaretçilere hem de BDT Ülkeleri, Ortadoğu ile Kuzey Afrika’dan gelen profesyonellere doğrudan sergileme, rakipleri yerinde görme, network ağını büyütme ve sanayi tesisleri ve OSB’lerdeki iş güvenliği uzmanları ve yöneticilerine, iş sağlığı güvenliği profesyonellerine erişim gibi pek çok fırsatı bir arada sunacak.

İSG Avrasya 2018 ziyaretçileri tüm sektörel yenilikleri bir arada bulabilecek!

2018 yılında 4.’sü gerçekleştirilecek olan İSG Avrasya’nın ziyaretçileri arasında başta iş güvenliği ile iş sağlığı uzman ve yöneticileri olmak üzere, bu alanda çalışan danışmanlar, sanayi, ticaret ve zanaat sektörlerinin karar verici yetkilileri, satın alma sorumluları, insan kaynakları yöneticileri, sağlık mensupları ve sektör yöneticileri, işyeri, seyahat ve çevre hekimleri, yapı denetim firmaları, çevre koruma uzmanları, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, mimarlar ve akademisyenler yer alıyor.

Fuar ziyaretçileri, tüm sektörel gelişmeleri yakından takip edebilecekleri İSG Avrasya 2018’de, bölgedeki firmalarla yeni iş ve yatırım anlaşmaları yapabilecek, ihtiyaç duyduğu ürün, teknoloji, makine ve ekipmanlara ilişkin alternatifleri yerinde test edebilecek, fiyat analizi yapabilecek, alanındaki ilişkiler ağını geliştirebilecek ve konferansları takip ederek birikimlerini artırabilecek. Ayrıca İSG Avrasya 2018, geride kalan üç organizasyonda olduğu gibi yine alanında Avrasya’nın lider buluşması olan Uluslararası REW İstanbul ile kapılarını birlikte açacak. Bu sayede, Tüyap Beylikdüzü’ne gelen profesyonel ziyaretçiler, aynı çatı altında hem “İş Emniyeti, İş Sağlığı, İş Güvenliği ile Eğitim, Danışmanlık ve Risk Analizi” alanındaki yenilikleri hem de geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimine dair son teknolojileri bir arada görme fırsatı bulacak.

İSG Avrasya hakkında detaylı bilgi ve fuara katılım için www.isgeurasia.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak : isgeurasia

 

Legal Notice
İsfirmarehberi.com´da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından İsfirmarehberi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Follow us !
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Pinterest Site Haritası