DIŞ TİCARET YATIRIM DANIŞMANLIĞI
NVA Kalite Belgelendirme
MARKA BAŞVURU
17020 ISO Taksim Danışmanlık
Hacıaliogluçiğköfte
çorum rehberi
Sectors
PERYODİK BAKIM TAKSİM DANIŞMANLIK
bu alana reklam vermek için tıklayınız
Current Trade
Önceki Sonraki
İSTANBUL JEWELRY SHOW
46. Istanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı 22-25 Mart Tarihleri Araında CNR Exp
22-25 MART 2018
5. CNR Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı CNR EXPO Yeşilköy
5. CNR Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı CNR EXPO Yeşilköy´ de 10 Mart´ ta kapılarını zi
10-18 MART 2018
ULUSLARARASI İSTANBUL MUTFAK GÜNLERİ 2018
16. sı Düzenlenecek Olan Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri aşçılarımız ve dünya aşçılarını İstanb
22 ŞUBAT-25 ŞUBAT 2018
İSTANBUL KIRTASİYE OFİS FUARI
İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde d
21 Şubat-25 Şubat
ISK-SODEX İSTANBUL 2018
ISK-SODEX Istanbul 2018 fuarı 7-10 Şubat 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlen
7 ŞUBAT-10 ŞUBAT 2018
İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMESİ İÇİN TIKLAMAN YETERLİ
İş Güvenlik Market
Toz Maskeleri
Site Stats
  • Online Visits :
  • Today Visit :
  • Total Visit :
  • Total Company : 300991
  • Total Product : 1470
  • Total Service : 984
  • Total Ad : 1231
Firmanı öne çıkart
Firmanı öne çıkart
Günümüzde internet hayatımızın her alanında çok önemli bir yer kaplıyor. İnternetin artık her konuda başvurduğumuz, kütüphanemiz, rehberimiz, kısacası elimiz ayağımız haline geldiği şüphe götürmez bir gerçek. Her şeye en kolay ulaşım, internet üzerinden sağlanıyor ve tabii ki her alana yönelik internet siteleri bulunuyor. Aranan ürün ya da hizmet beklentilerinin karşılığını bulmanın en iyi yeri de kuşkusuz arama motorları.
 
Firmalar da müşteri ile buluşmanın en kolay ve etkili yolu olarak firma rehberlik sitelerini tercih ediyorlar. Adlarını firma rehberine ekleme yolu ile kuşkusuz rakiplerinin bir adım önüne çıkıyorlar. Daha kolay bulunup Google, Twitter, Facebook, Youtube’daki reklamlarıyla görünürlüklerini arttırıyorlar. Hatta mobil uyumlu web sitelerini yaptırarak işlerini daha da büyütebiliyorlar.
 
Türkiye’nin en büyük online firma ekleme rehberi konumunda olan “Yellow Pages” ise kendini tanıtmak ve rakiplerine fark atmak isteyen firmaların önde gelen tercihlerinden biri. Siteye üye olmak ise son derece kolay. Sayfaya tıkladığınızda karşınıza çıkan hazır kutucuklara firma bilgilerinizi girerek kaydınızı gerçekleştiriyorsunuz. Böylece arayanlar, firmanızın adına, adresine, bulunduğu ilçe-il bilgisine, firma kategorisine, telefon numarasına, çalışan sayısına, varsa web sitesine ve firmanızın ürün ve hizmetlerinin tanıtım bilgisine kolayca ulaşabiliyorlar. Bunun yanı sıra firma sahibi ve yetkilisi ile ilgili bilgileri de buradan görebiliyorlar.
 
 
 
 
 
Ayrıca dijital haritalara kaydolarak firmanızın yerini işaretleme ve reklamlarınızla Facebook, Twitter, Youtube, Google’da firmanızı tanıtma imkânına da sahip oluyorsunuz.
 
 
 
Belirttiğiniz bilgilerinizde daha sonradan oluşan değişiklikleri de dilediğinizde yeniden düzenleyebiliyorsunuz. Reklamlarınızda da kontrol tamamen sizde; istediğiniz oranda yararlanmanız mümkün. İnternetin tüm firmaların kontrol edilip arandığı ve birbiriyle kıyaslandığı bir yer olduğu düşünüldüğünde, bu siteye üye olmak kategorileşmiş sektörlerde adınızın geçmesine ve güvenilirliğinizin artmasına da büyük oranda katkı sağlıyor. Müşterilerin firmalar arasındaki farkı açıkça görmesine ve rakipleriniz arasında sivrilmenize bundan daha fazla katkı sağlayacak başka bir yol olmadığını anlamak hiç de zor olmasa gerek. Çağın gerisinde kalmadan, internetin olanaklarından yararlanarak hem kendinize hem de müşterilerinize bu konforu yaşatmak için daha fazla zaman kaybetmeyin.
Legal Notice
İsfirmarehberi.com´da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından İsfirmarehberi.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Follow us !
Facebook Twitter Google Plus Linkedin Pinterest Site Haritası